Gry komputerowe mogą uprzyjemnić nam wolne dni, ale jednocześnie możemy w dużym stopniu uszczuplić stan własnego konta bankowego
Znakomita gra komputerowa jest tak samo wciągająca, jak lektura powieści nagrodzonej Nagrodą Nobla albo interesujący serial historyczny. Jednak o ile lektura utworów epickich, oglądanie filmów oraz np. układanie skomplikowanych puzzli jest odbierane pozytywnie, ponieważ kształtuje umysł, jak również rozbudza wyobraźnię, o tyle wielogodzinne oglądanie filmów oraz ślęczenie całymi dniami przed ekranem komputera jest obecnie przedmiotem społecznej krytyki. I choć ponoć wszytko jest dobre, jeśli tylko zachowujemy zasadę złotego środka, to jednakże warto mieć się na baczności.
Read more
Sezon w pełni – megahity na PS3
Lada moment sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.
Read more