Spotkania zagorzałych fanów gier to udany pomysł na wypoczynek
Fanatycy gier bardzo często mają ochotę wziąć udział w specjalnych wydarzeniach, nazywanych również konwentami, na których mają okazję wraz z innymi zaznajomić się z newsami z ciekawiącej ich dyscypliny, grać albo po prostu porozmawiać z pozostałymi miłośnikami gier.
Read more
Domki wczasowe do wynajęcia w Brennej.
Do wynajęcia domki wczasowe z bali drewnianych zlokalizowane w Brennej – górskiej miejscowości w Beskidzie Śląskim. W okolicy można doskonale odpocząć, pooddychać świeżym powietrzem, przejść się w góry na spacer, pobiegać po lesie. Z pewnością zachwycisz się urokliwym krajobrazem – prastarą architekturą drewnianą i pięknem przyrody.
Read more
Efektowne gry na Playstation, Xbox i PC – okazała oferta
Multum osób ma współcześnie jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy lubią czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką czy filmem, niemało osób regularnie też grywa w rozliczne gry na pc lub też xbox360.
Read more
Gry komputerowe mogą uprzyjemnić nam wolne dni, ale jednocześnie możemy w dużym stopniu uszczuplić stan własnego konta bankowego
Znakomita gra komputerowa jest tak samo wciągająca, jak lektura powieści nagrodzonej Nagrodą Nobla albo interesujący serial historyczny. Jednak o ile lektura utworów epickich, oglądanie filmów oraz np. układanie skomplikowanych puzzli jest odbierane pozytywnie, ponieważ kształtuje umysł, jak również rozbudza wyobraźnię, o tyle wielogodzinne oglądanie filmów oraz ślęczenie całymi dniami przed ekranem komputera jest obecnie przedmiotem społecznej krytyki. I choć ponoć wszytko jest dobre, jeśli tylko zachowujemy zasadę złotego środka, to jednakże warto mieć się na baczności.
Read more
Świetne pomysły na podarunki gwiazdkowe
Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla najmłodszych proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny prezent dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
Read more
Imprezowe planszówki
Od kilku lat gry planszowe strategiczne, logiczne czy imprezowe zdobywają oprócz serc młodzieży również niejednokrotnie serca dorosłych. Różne osoby umawiają się przy planszówkach w domach, kawiarniach, klubach czy ośrodkach kultury. W grupie podbijają księstwa, walczą z potworami, zdobywają ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się materiałami na średniowiecznych trasach handlowych.
Read more
Playstation 3? Wii? Xbox 360?
Prawdopodobnie duża część z was, szanowni czytelnicy, raduje się, mogąc być właścicielami pięknej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niepodważalne, jednym z przeciwników jest aktualnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, ale gry na Wii mają za zadanie celować w diametralnie odmienna grupę adresatów niż gry na PS3.
Read more
Powrót gier planszowych
Mogłoby się wydawać, że gry planszowe to nieaktualna forma spędzania czasu. Nic bardziej mylnego! Zapotrzebowanie na tego typu aktywność jest bardzo duże, w związku z tym istnieje coraz więcej przedsiębiorstw, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, w których każdy może wybrać coś dla siebie bez wychodzenia z domu.
Read more