Widzieliście kogoś, kto po Świętach byłby wypoczęty? No właśnie… Chędożenie, gotowanie, sprawunki, wyjeżdżanie do rodziny, później gwałtowne niekiedy dyskusje przy stole – wszystko to może nieźle zmęczyć{!|.

Widzieliście kogokolwiek, kto po Świętach byłby wypoczęty? No właśnie… Chędożenie, pitraszenie, sprawunki, wyjeżdżanie do rodzinki, potem gwałtowne czasem dysputy przy stole – wszystko to może nieźle zmęczyć!
wygląd
szkolenia

Autor: Wonderbox Pologne
Wyczekujemy na ten okres cały rok. Zawsze przedstawiamy sobie, iż będzie miło, bez pośpiechu, nastrojowo. Że to będzie czas wypoczynku. Niestety, rzadko tak bywa. Bo tak naprawdę nie potrafimy – zresztą nie wyłącznie w czasie świąt – po prostu odpoczywać. Mamy nadzieję, iż wykorzystując opisane zasady, jednak w czasie świąt odsapniecie. W jaki sposób to zrobić?
Przede wszystkim bądź zdecydowany. Dawno niewidziana ciotka zaprasza cię do siebie na święta, zaś odległość do niej to „jedyne” czterysta kilometrów? I naturalnie nie wypada jej odmówić? Naprawdę opłaca się w takiej sytuacji powiedzieć wprost, iż taki wyjazd wymaga od nas bardzo dużo zachodu, i rzucić luźną sugestię, że możemy się spotkać po świętach. I może taka wizyta wówczas, w mniej nerwowej atmosferze, da trochę więcej frajdy? Pokażmy, że zależy nam, ale że mamy też swoje zdanie, własne wymogi jak też swoje wątpliwości. Nie traćmy kilku drogocennych godzin na jeżdżenie do miejsca, w którym, jak już się znajdziemy, będziemy tak wyczerpani i sfrustrowani, że nie odnajdziemy nawet energii, aby cieszyć się tym, iż tam w końcu dotarliśmy. Czyń to, co ci wychodzi dobrze. Robisz rewelacyjną rybę po grecku? Świetnie. Nie musisz zatem równolegle startować w konkursie na najlepszego karpia, kutię i makowiec.

Co najmniej jedno z nich jest w stanie wykonać ktokolwiek inny czy też w ostateczności możesz zamówić catering. Znajdź czas dla siebie, weź do ręki program tv, obejrzyj kapitalny film, odpręż się.