Co jest najbardziej odpowiednie na deszczowy wieczór albo zimowy czas, jak nie chce się nawet z domu wychodzić? Można znaleźć wiele tego rodzaju zajęć, ale bez wątpienia bardzo interesujące i dosyć często wybierane są filmy. Jest wielki wybór różnych pozycji w tym obszarze, dobrze jednakowoż zdecydować się na różnorodne filmy, to sprawi, że będzie najbardziej interesująco.

Na pewno jak planujemy po prostu spędzić ciekawy, komediowy wieczór i nie wysilać się za bardzo nad myśleniem, to najlepiej wybrać tego rodzaju film w stylu American Pie 2. To kolejna część popularnego filmu, który zdobył uznanie fanów w różnych częściach świata. Następnym filmem z takiej komediowej serii będzie na pewno Nie zadzieraj z fryzjerem. Jeśli chodzi o pierwszą pozycję to mamy do czynienia z kolejną częścią zabawnych perypetii znanych nam bohaterów. W filmie występują wszyscy znani aktorzy, jakich poznaliśmy i polubiliśmy w pierwszej części – dobra strona.
james bond

Autor: Keijo Knutas
Źródło: http://www.flickr.com
Tym razem jednak młodzi przyjaciele starają się stawić czoła swojej niezależności. Po bardzo dobrze zakończonym pierwszym roku college’u młodzi mężczyźni postanawiają wspólnie spędzić wakacje. Następny film, czyli Nie zadzieraj z fryzjerem to opowieść o bardzo dobrze wyszkolonym komandosie, który planuje zerwać z obecnym zajęciem, więc na początku pozoruje swoją śmierć, a później wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie spełnia swoje marzenie życiowe, staje się “stylistą fryzur”. Dla sentymentalnych najbardziej ciekawe są filmy jak Czterej pancerni i pies, czyli bardzo znana seria, którą zawsze się dobrze ogląda. Choć jest najbardziej powszechna wśród osób starszych, to przecież i dla młodszych osób to świetna rozrywka, zależy oczywiście czego szukamy. Dla wielbicieli serii o Bondzie najbardziej interesujące będzie Quantum of Solace, czyli już 22 część tych bardzo popularnych przygód.

Ta część jest jedną z bardziej interesujących, gdyż Bond odkrywa, iż organizacja, z jaką walczył, jest w większym stopniu niebezpieczna, niż to początkowo się wydawało. Co więcej ślad prowadzi do bardzo bezwzględnego biznesmena Dominica Greene’a (użyteczna treść). Nawet jak ktoś nie jest wielkim wielbicielem tej serii, ale jednak planuje poznać tą serię, to najlepiej właśnie zacząć od tej części. Na pewno wielu osobom się ona spodoba.