Do wynajęcia domki drewniane z bali drewnianych położone w Brennej – górskiej mieścinie w Beskidzie Śląskim. W okolicy można doskonale zrelaksować się, pooddychać świeżym powietrzem, przespacerować się, pojeździć rowerem. Z pewnością zachwycisz się urokliwym krajobrazem – zabytkową architekturą drewnianą i pięknem przyrody.

dom z widokiem na góry

Autor: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Proponujemy komfortowe domki w Brennej z urokliwym krajobrazem na góry. Domki są przyjemnie i w pełni wyposażone, przystosowane do zamieszkania max.8 gości. Są w nich 3 sypialnie i łazienka z prysznicem oraz kuchnia z mikrofalą, płytą indukcyjną oraz mini-lodówką. Domki posiadają centralne ogrzewanie, niektóre pomieszczenia w domku mają również ogrzewanie podłogowe. Przy domku znajduje się weranda oraz spory ogród z basenem dla dzieci oraz miejsce do gry w piłkę oraz badmintona.

W ogródku znajduje się także palenisko na ognisko z ławami i stołem. Obiekt jest ogrodzony płotem z możliwością parkowania na posesji. Znakomite zaopatrzenie w jedzenie tworzą trzy sklepy ogólnospożywcze w odległości ok. kilometra od domku oraz jeden większy supermarket. Oprócz tego od sąsiadów można zakupić świeże jaja, mleko i twaróg! Jeżeli życzą sobie Państwo spróbować oryginalnych potraw z kuchni regionalnej, istnieje u nas sposobność wykupienia obiadów albo kolacji przygotowanych z ekologicznych składników pochodzących z tutejszego regionu.

Okolica jest cicha, daleko od ruchu samochodowego, bogata jest w zieleń, lasy, rzeki, trasy górskie. We wsi liczne zabawy praktycznie w każdy weekend. Wspaniałe warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Przyjemną atmosferę w koło domków podkreślają kwiaty oraz nocne podświetlenie. Z radością będziecie Państwo wracać do tych uroczych domków intensywnym dniu w górach.

Domki, znajdujące się w miejscowości Brenna, są do wynajęcia przez okrągły rok. To świetne miejsce do aktywnego wypoczynku w dobrej cenie. W domkach i pokojach nie można palić tytoniu. Akceptujemy też zwierzęta, lecz po wcześniejszym zawiadomieniu nas o tym. Po dodatkowe informacje prosimy o kontakt drogą elektroniczną bądź telefoniczny. Informacja o ofercie dostępna jest też na naszej stronie internetowej – .