Na pewno każdy chciałby, aby jego dziecko spędzało długo oczekiwane wakacje ciekawie. W ofertach można znaleźć setki propozycji obozów i kolonii, włączając w to ostatnimi czasy bardzo lubiane wyjazdy dzięki, którym dziecko ma szansę się nauczyć czegoś zajmującego lub szlifować swoje zdolności, jak np. obozy konne. Ta forma aktywnego wypoczynku dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a w tym samym czasie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to nie tylko aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna pozwala odczuć odpowiedzialność za konia, o którego trzeba starannie dbać. Dziecko uczy się zasad bezpieczeństwa w trakcie jazdy, poznaje też sposoby zajmowania się koniem, czy nawet dowiaduje się jak uczyć pozostałe dzieci. Funkcjonowanie blisko natury pozwala dziecku odprężyć się.

Polecanym ośrodkiem proponującym w swojej ofercie obóz jeździecki jest między innymi Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Na wyjazdy mogą pojechać dzieci w prawie każdym wieku, a zajęcia są odpowiednio zaadaptowane do możliwości różnych grup wiekowych. Klub jest jednym z największych ośrodków w okolicach Warszawy.

Bez względu na to na jaki obóz wyślemy naszą pociechę istotne jest, by spytać dziecko czego chce i dobrać wycieczkę do jego zainteresowań. W ten sposób wakacje na pewno będą szczęśliwe.

Odkryj ofertę Szkoły Jazdy Konnej Patataj:

Wyświetl większą mapę

Źródło: Patataj