Randkowy serwis Sympatia istnieje od 2002 roku. Od startu swojej działalności daje możliwość jaką jest poznawanie nietuzinkowych osób, nawiązywanie zupełnie nowych przyjaźni a także flirt, świetną zabawę oraz szukanie pierwszej miłości.

Sympatia.onet.pl to nie wyłącznie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także mnóstwo pasjonujących artykułów i porady fachowców.

Zarówno single jak i pary znajdą tam coś dla siebie – strefa rozrywki, cafe, konkursy czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można znaleźć w serwisie.

Sympatia.onet.pl stawia w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo. Spotkania z ludźmi z internetu, jak i również randki w ciemno czy odpowiedzi na ogłoszenia matrymonialne bądź anonse w rodzaju „szukam chłopaka” czy „szukam pana”, wymagają rozsądnego podejścia. Bezpieczne oraz darmowe randki online w portalu mają nie tylko dostarczać rozrywki ale również pomóc w odnalezieniu partnera lub partnerki czy zrobić pierwszy krok by stworzyć kochający się związek dwojga osób.

Serwis Sympatia to nie wyłącznie największy polski serwis randkowy ale witryna dedykowana do wszystkich którzy lubią bawić się online, kokietować, zawierać nowe znajomości czy polemizować na ważne dla siebie tematy – właśnie dlatego zaufały jej już 4 mln użytkowników. To właściwie z myślą o nich Sympatia rozwija się i uruchamia także lokalne wersje serwisu. Dzięki temu osoby mieszkające w największych miastach uzyskały możliwość ustawienia się na imprezę, spotkanie czy randkę już nie tylko w sieci.

Wyszukiwarka wewnętrzna jest mocno obszerna, ma wiele wariantów znalezienia idealnego partnera czy partnerki. Możemy rzecz jasna zaznaczyć płeć, region, wiek czy odcień włosów szukanej kobiety czy mężczyzny. Ale to tylko podstawowe możliwości jakie daje nam to świetne narzędzie. Możemy zaznaczyć o wiele więcej i liczyć na to, że otrzymamy listę ludzi dokładnie pasujących do nas. Na przykład osobowość, znak zodiaku, budowę ciała, zawód, wykształcenie, wyznanie, rodzaj hobby czy stosunek do używek i wiele, wiele więcej. Wyszukiwarka jest na tyle dokładna, że na pewno każdy znajdzie kogoś kim będzie zainteresowany. Wystarczy tylko poświęcić krótką chwilę na uzupełnienie całego formularza wyszukiwarki a wyniki na pewno będą satysfakcjonujące.

Po znalezieniu odpowiedniej postaci, szukający ma opcje czatowania, napisania wiadomości, puszczenia oczka, zadać krótkie pytanie, wysłać wirtualny prezent czy po prostu poflirtować za pomocą flash’owej aplikacji. Opcji rozpoczęcia konwersacji jest wiele i na pewno znacznie upraszcza to nawiązywanie kontaktów. Wystarczy tylko raz spróbować a szybko okaże się czy Sympatia.onet.pl to odpowiednie miejsce dla naszej osoby.